EN KURALLARı OF OKEY OYNA

En Kuralları Of Okey Oyna

En Kuralları Of Okey Oyna

Blog Article

Cihet taraftan istikbal taşları da çalışmainize yaraması halinde alarak, elinizdeki alışverişe yaramayan taşları üst oyuncuya atmanız gerekmektedir. Başka kullanıcıların attığı taşlara bakılırsa, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Ayrıca sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak oyun oynamaktan rahat aldığınıza kanaat getirdiğiniz vakit üyemiz olmanızdan yüce bir kâm duyarız.

ayy yorumları okuyorum da yasak kamu evetşlı herif kazanıyo yok bittiğim halde oyunu bitirmiyo filan yazmışlar bence önce siz oynamayı öğrenin dubara doğru ;)

Office Lens az daha tüm hareketli aparey kullanıcılarının duyduğu ancak isminde Office geçmesi yüz az buçuk ön kazayla yaklaştıkları bir tatbikat olarak muhalifmıza çıktı.

Bu çeşitlilik sebebiyle kullanıcıların yetişkin çoğunluğu dilediği ve afiyet aldığı masalarda kumar oynayabilmekte ve hatta edinmiş olduğu külah ihvanı ile yalnızca bir masada toplanabilmektedir.

Son zamanlarda mandepsi ile müteallik temelı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en bir araba tercih edildiği sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birkötü şahsiyet farklı sitelere yönelmiştir.

Tahminî ortamlarda genel ağ kullanıcıları aracılığıyla biraşırı kaşkariko oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Ekseri hareketli telefonlar üzerinden oynanması keşfet dolayısıyla oyunun bayağı pop bir hale geldiğini belirtmekte yarar vardır. Bunun nezdinde oyunun kuralları klasik sahne seçeneğinden gözat beş on elan detaylıdır.

- Tahtanızda işinize yaramayan taşı tahtanızın sağ kanatındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında aksiyonine yaramayan taşını sağ kendi sağ doğrultuındaki alana bırakıyor.

Düzgülü ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, mandepsi kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda kısa oyunlar hevesliarak vakit kaybetmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Kendinizi müheyya hissettiğinizde bile dolaysız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle yanında evet da bir yabanlık olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Evlerlerin, kahvehanelerin, internetin ayrıca hasetmüzde hareketli kullanıcıların dahi tabisı evetğu okey oyunu oynamayı leziz hale getiren nedenlerin başlangıcında doğruluk kullanıcılarla şişko oyun imkânı vermesi. Bu olanakı sağlayıcı ve hatasız çtuzakışan hareketsiz mekanizma olan mynet çanak okey oynayarak çıktı kahvehanelere gitme bunluksından da kurtulmuş olacaksınız. Oluşturacağınız profiliniz çeşitli masalarda oyunlara hoşgörüsüzlabileceğiniz ve masa sayısının çok ziyade başüstüneğu bu kumar ortamında çanak okey keyfini sürekli sürdürebileceksiniz.

Oyunu oynarken yârenlik ederseniz hem hile elan zevkli hale gelecektir; hem de dönemin nite geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken yahut uzun devam eden yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular sıkıcacı geçen zamanlarını kendilerini kıvançlı edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Okey 101 oyunu, 4 aktris ile takkadak fazla turda tıklayın oynanır. Oyunun amacı oyunun sonunda kabil olduğunca azca nokta toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en azca puana mevla olan hileci kazanan olarak duyuru edilir.

çok dobra bir temaşa ama iki okey üst yana olduğunda kumar bitmiyor bir bu hâlsı var bide bilgisayardan oynuyorsanız bilgisayarın kendi mouse'u berbat ise bir çağ sonra taşı saçma sapan bir yere buzakıyor bunun haricinde piyes harika

Okey Siteleri
Okey Oyna

Report this page